O nas

Sklep NORMATEC.PL prowadzony jest przez firmę Medical Sport. Zajmujemy się dystrybucją marek sportowych oraz ortopedycznych na terenie całego kraju.

Zainteresowanie dystrybucją marki NORMATEC związana była z naszą aktywnością na polu medycyny sportowej i profesjonalnych drużyn sportowych. Zaopatrujemy wiele klubów i związków sportowych w sprzęt medyczny, dzięki czemu poznaliśmy potrzeby sportowców i zainteresowanie kompresją i regeneracją po treningu/wysiłku. Nasze produkty dostępne są w najlepszych sklepach biegowych w Polsce oraz w sieciach handlowych InterSport oraz GoSport.

Na współpracę z NORMATEC zdecydowaliśmy się widząc jakość oraz efekty działania ich systemów regeneracji, które nie bez powodu są określane numerem 1 na świecie. Możecie u nas dostać każdą wersję NORMATECA oraz wszystkie akcesoria niezbędne do używania sprzętu. Jesteśmy również otwarci na Wasze pytanie oraz problemy związane z działaniem NORMATECA. 

 

Każdy egzemplarz Normateca przed wysyłką jest dla Państwa indywidualnie przygotowywany.

 

(Na zdjęciach Paweł Wszołek - reprezentant Polski w piłce nożnej, zawodnik Legi Warszawa. Biegającabiomama - jedna z najlepszych triathlonistek amatorek w Polsce. Natalia Widawska - multimedalistka MP oraz ME w biegu na 400 m)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl