O nas

Sklep NORMATEC.PL prowadzony jest przez firmę Medical Sport. Nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem firmy NORMATEC. Zajmujemy się dystrybucją marek sportowych oraz ortopedycznych na terenie całego kraju.

Zainteresowanie dystrybucją marki NORMATEC związana była z naszą aktywnością na polu medycyny sportowej i profesjonalnych drużyn sportowych. Zaopatrujemy wiele klubów i związków sportowych w sprzęt medyczny, dzięki czemu poznaliśmy potrzeby sportowców i zainteresowanie kompresją i regeneracją po treningu/wysiłku. Nasze produkty dostępne są w najlepszych sklepach biegowych w Polsce oraz w sieciach handlowych InterSport oraz GoSport.

Na współpracę z NORMATEC zdecydowaliśmy się widząc jakość oraz efekty działania ich systemów regeneracji, które nie bez powodu są określane numerem 1 na świecie. Możecie u nas dostać każdą wersję NORMATECA oraz wszystkie akcesoria niezbędne do używania sprzętu. Jesteśmy również otwarci na Wasze pytanie oraz problemy związane z działaniem NORMATECA. 

 

Każdy egzemplarz Normateca przed wysyłką jest dla Państwa indywidualnie przygotowywany.

 

(Na zdjęciach Paweł Wszołek - reprezentant Polski w piłce nożnej, zawodnik Legi Warszawa. Biegającabiomama - jedna z najlepszych triathlonistek amatorek w Polsce. Natalia Widawska - multimedalistka MP oraz ME w biegu na 400 m)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl