Drenaż limfatyczny z systemem Normatec w kosmetologii
Drenaż limfatyczny z systemem Normatec w kosmetologii

Możliwości urządzenia Normatec mogą być wykorzystywane nie tylko w leczeniu i w sporcie, ale też podczas dbania o urodę! A wszystko to jest możliwe za sprawą wspomagania krążenia krwi i limfy, co pozwala skutecznie radzić sobie z cellulitem, obrzękami i innymi problemami natury zdrowotnej i kosmetycznej. Warto więc zapoznać się z działaniem systemu drenażowego w medycynie estetycznej i korzystać w pełni z zalet tego zabiegu.

 

Wykorzystanie systemu Normatec w salonie kosmetycznym

 

Urządzenie do drenażu mechanicznego z powodzeniem może być wykorzystywane w SPA, gabinetach kosmetycznych i w odnowie biologicznej. To właśnie w takich miejscach przyda się korzystne oddziaływanie aparatu Normatec na krążenie płynów w organizmie.

Dzięki zastosowaniu zabiegów drenażowych w kosmetologii można uzyskać:

  • pomoc w redukcji obrzęków w okolicach kostek, łydek i nadgarstków

  • zmniejszenie tendencji do pojawiania się cellulitu i minimalizację widoczności już wcześniej powstałej "skórki pomarańczowej"

  • poprawę wyglądu i kondycji skóry przy występowaniu rozstępów.

Wskazania te pokazują, że Normatec znajdzie zastosowanie w każdym typie gabinetu kosmetycznego.

 

Zabiegi z systemem Normatec w salonie SPA

 

Jest wiele możliwości zaproponowania indywidualnych zabiegów, jak i całych pakietów pielęgnacyjnych z wykorzystaniem drenażu mechanicznego. Dobierając je do konkretnego klienta, należy spojrzeć dokładnie na źródło występujących problemów. Czasem może wystarczyć doraźnie już nawet pojedyncza sesja drenażowa. Jest tak w przypadku objawów na tle przemęczenia lub przetrenowania, a także w czasie upałów. Właśnie w takich sytuacjach mogą pojawić się obrzęki, które poza kwestią zdrowotną wpływają negatywnie na estetykę i wygląd. W takiej sytuacji warto zaproponować drenaż limfatyczny, który pomoże usprawnić krążenie nagromadzonych płynów. Jeżeli problem nawraca, prawidłowym postępowaniem jest wizyta u lekarza. U osób z przewlekle występującymi objawami, aby odzyskać zdrowy wygląd skóry, może być potrzebna seria kilku lub kilkunastu zabiegów drenażowych.

Drenaż mechaniczny w pakiecie z innymi zabiegami w SPA

Ciekawą propozycją w każdym salonie SPA są również specjalnie dobrane pakiety zabiegów. System Normatec może dobrze skomponować się z okładami, maseczkami ujędrniającymi, terapią w wodzie oraz z ćwiczeniami. Przykładowo warto zastosować go w następujących połączeniach:

  • drenaż mechaniczny z systemem Normatec i maska ujędrniająca

  • drenaż limfatyczny Normatec i gimnastyka w wodzie (aquaaerobic)

  • zajęcia fitness i drenaż z systemem Normatec

  • drenaż mechaniczny Normatec i okłady ujędrniające.

W zależności od oferty i wyposażenia gabinetu, zabiegi można ze sobą łączyć na różne sposoby. W przypadku obrzęków spowodowanych zaburzeniami krążenia krwi i limfy należy zwrócić uwagę na to, aby do pakietów nie włączać zabiegów z zastosowaniem ciepła (np. masażu podwodnego lub kąpieli wirowej w ciepłej wodzie, a także jaccuzzi). Warto pamiętać, że obrzęki mogą być spowodowane m.in. poważnymi problemami zdrowotnymi, dlatego zawsze należy zachęcać klientki do konsultacji lekarskiej.

 

/userdata/public/assets//gc-DDrrw

 

Zdrowy wygląd skóry i sprawne krążenie z wykorzystaniem urządzenia Normatec

 

System do drenażu mechanicznego Normatec jest wartościowym narzędziem w pracy kosmetologa. Jego zastosowanie ma wyjątkowe znaczenie, gdyż działanie urządzenia opiera się na poprawie wyglądu skóry poprzez korzystny wpływ na zdrowie. Dzieje się tak za sprawą usprawnienia krążenia krwi i limfy, co powoduje, że zmniejszają się obrzęki oraz tendencja do cellulitu, a łydki, uda i ramiona wyglądają zgrabniej. Takie oddziaływanie nie tylko na objaw, ale na przyczynę problemu jest szczególnie cenione przez klientów. Pokazuje to, że zabiegi mające na celu utrzymanie pięknego wyglądu można połączyć z dbałością o zdrowie.

/userdata/public/assets//_wdd-normatec-pulse-pro-nowe

/userdata/public/assets//wdd-normatec-pulse-2.0-drenaz-limfatyczny

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl