Normatec 3 ‒ masaż i regeneracja w nowej odsłonie
Normatec 3 ‒ masaż i regeneracja w nowej odsłonie

Wśród znanych i lubianych urządzeń Normatec pojawiła się nowość! Normatec 3 to sprzęt do drenażu limfatycznego o odmienionym panelu sterowania. Jest lżejszy, co bardzo przyda się podczas wyjazdów na zgrupowanie lub w podróż. Intuicyjna jednostka sterująca oraz przydatna aplikacja Hyperice to jeszcze wygodniejsze korzystanie z masażu. Zobacz, czym charakteryzuje się Normatec 3 i odkryj jego możliwości.

 

Normatec 3 nowe technologie w sporcie i regeneracji

 

Normatec 3 to najnowsza wersja cenionych urządzeń do drenażu limfatycznego i regeneracji, którą charakteryzuje:

  • nowa, intuicyjna, lżejsza jednostka sterująca (ok. 1,45 kg)

  • 7 poziomów kompresji

  • 5 komór z możliwością ustawienia oddzielnie mocy nacisku

  • wzmocnienie strefowe Zone Boost funkcja zwiększenia czasu i ciśnienia w wymagającym tego obszarze

  • ciśnienie w zakresie 30 - 110 mmHg

  • możliwość 3 godzin pracy po naładowaniu

  • współdziałanie z aplikacją Hyperice, która pozwala m.in. na kontrolowanie statystyk.

 

Normatec 3 dopasowanie do indywidualnych potrzeb

 

Normatec 3, oprócz odmienionego panelu sterowania zachował wszystkie najlepsze cechy poprzednich modeli. Jedną z nich, która bardzo dobrze sprawdza się w użyciu, jest możliwość dokładnego doboru ciśnienia i czasu trwania masażu dla każdej z opracowywanych stref. Programując powyższe parametry dla pięciu komór z osobna, zwiększa się możliwości terapeutyczne urządzenia. To właśnie dzięki temu ze szczególną uwagą da się opracować te miejsca, które najbardziej tego wymagają.

Przykład:

Funkcja Zone Boost sprawdza się w momencie, gdy największy problem sprawiają np. okolice stawu skokowego. Właśnie wtedy można tak ustawić pracę urządzenia, aby opracowało dany obszar, skupiając na nim np. dłuższy czas swojego działania. Warto jednak pamiętać, aby takie zmiany czasu lub wysokości ciśnienia dla określonych stref zawsze skonsultować ze specjalistą.

Lekarz lub fizjoterapeuta oceni potrzebę zwiększenia parametrów drenażowych danej okolicy. Jeżeli okaże się, że należy ustawić dla określonej strefy inny czas trwania lub odmienną siłę nacisku, będzie można od razu uzyskać fachową podpowiedź dotyczącą konkretnych wartości. Po otrzymaniu takich wytycznych ważne jest, aby ich przestrzegać i nie przekraczać zaleceń.

/userdata/public/assets//Normatec%203.0%20-%201

 

Kiedy wybrać Normatec 3?

 

Normatec 3 to bardzo pomocne urządzenie dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają stosować drenaż limfatyczny. Nowy panel jest bardzo intuicyjny w obsłudze, dzięki czemu łatwiej będzie z niego korzystać m.in. osobom zbierającym pierwsze doświadczenia drenażowe. Normatec 3 dobrze sprawdzi się więc w wykorzystaniu domowym. Ponadto lżejszy panel sterowania to także ułatwienie w czasie podróży. Zmienione, kompaktowe wymiary jednostki sterującej, a także łatwiejsza obsługa to zalety dla osób, które mają zalecony drenaż ze względów zdrowotnych.

Tak jak wszystkie urządzenia Normatec, wersja 3 sprawdzi się także zarówno w sporcie i odnowie biologicznej, jak i w pracowaniach rehabilitacyjnych. Działanie urządzenia Normatec 3 wspomoże fizjoterapię u pacjentów z obrzękami, ale też będzie dobrym narzędziem wspierającym regenerację.

 

Dlaczego warto korzystać z urządzenia Normatec 3.0.?

Normatec 3 to sprzęt, który przyda się nie tylko w domowym i gabinetowym wykorzystaniu! Urządzenie w nowej wersji będzie przydatne zwłaszcza w czasie wyjazdów na obozy sportowe, w delegacje służbowe i na wakacje, a więc wszędzie tam, gdzie waga bagażu ma znaczenie. Łatwość obsługi panelu sterowania to świetna opcja dla osób, które chciałyby korzystać z drenażu limfatycznego niezależnie od miejsca pobytu.

Normatec 3 to także łatwiejsza rehabilitacja domowa. Z nową, trzecią wersją transport urządzenia na sesję rehabilitacyjną w domu pacjenta będzie wygodniejszy, a fizjoterapeucie będzie łatwiej przewozić ze sobą sprzęt drenażowy w czasie pracy objazdowej. Jeżeli osoba potrzebująca regularnego drenażu zaopatrzy się w Normatec 3, nauczenie się obsługi aparatu zajmie tylko kilka chwil. Warto więc zapoznać się z nową wersją Normatec 3.0. i korzystać w pełni z jej możliwości!

/userdata/public/assets//Normatec%203%20kafalek

/userdata/public/assets//wdd-normatec-akcesoria-rekawy-regeneracyjne-drenaz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl