Venom 2 Back – wsparcie w bólach pleców
Venom 2 Back – wsparcie w bólach pleców

Masaż pleców połączony z rozgrzaniem przeciążonych mięśni – to wszystko jest możliwe nawet w miejscu pracy! Dzięki Venom 2 Back – urządzeniu do masażu rozgrzewająco-wibracyjnego można działać od razu, gdy tylko zacznie być odczuwalne zmęczenie mięśni pleców. Dowiedz się, jak stosować pas Venom 2 Back i dlaczego jest on polecany osobom pracującym w pozycji siedzącej i podróżującym samochodem.

Pas rozgrzewający Venom 2 Back – czym jest i kiedy warto go stosować?

Pas Venom 2 Back to sposób na połączenie działania ciepła i wibracji. Te dwa czynniki łącznie mają bardzo korzystny wpływ na przeciążone mięśnie. Możliwość zastosowania ich w domu lub w podróży jest bardzo komfortowa, a pas jest łatwy w obsłudze. Zakłada się go wokół talii i ustawia parametry masażu. W ten szybki i wygodny sposób można cieszyć się masażem, który pomoże rozluźnić nagromadzone napięcia. Takie oddziaływanie będzie przydatne zwłaszcza u osób:

  • pracujących w pozycji siedzącej (pracownicy biurowi, informatycy)

  • często podróżujących samochodem

  • mających pracę fizyczną związaną z podnoszeniem ciężkich przedmiotów

  • z chorobą reumatyczną w stadium przewlekłym (po wcześniejszej konsultacji z lekarzem i fizjoterapeutą).

W takich sytuacjach, dzięki zastosowaniu pasa rozgrzewająco-wibracyjnego Venom 2 Back można uzyskać:

  • zmniejszenie nadmiernego napięcia mięśni przykręgosłupowych

  • poprawę ukrwienia, a zarazem odżywienia i dotlenienia ogrzewanych i masowanych tkanek

  • złagodzenie dolegliwości bólowych

  • zmniejszenie sztywności mięśniowej, mogącej ograniczać ruchomość kręgosłupa.

Venom 2 Back – sposób na masaż w przerwie w pracy

Praca (zarówno zdalna, jak i stacjonarna) w pozycji siedzącej to jeden z najczęstszych czynników ryzyka wystąpienia bólu pleców. Okolica ta zaczyna dokuczać, gdyż mięśnie przykręgosłupowe lubią ruch. Musząc jednak przez 8 godzin utrzymać niezmienną pozycję przy biurku lub przy urządzeniu do pracy na produkcji, dochodzi do przeciążenia tkanek. Gdy taka sytuacja powtarza się każdego dnia, nadmierne napięcie mięśni przejść w stan przewlekły, skutkując dolegliwościami bólowymi kręgosłupa.

W konsekwencji wykształcić się może także zespół skrzyżowania dolnego. Jest to zbiór objawów związanych z przeciążeniem i przykurczami mięśni na skutek wielogodzinnego utrzymywania pozycji siedzącej. Aby temu zapobiec, warto robić przerwy w pracy, wykorzystując ten czas na wykonanie ćwiczeń.

Mając już dolegliwości, oprócz gimnastyki i innych metod rehabilitacji warto dbać o to, by nie kumulować nadmiernego napięcia mięśni. Chcąc radzić sobie z uczuciem spięcia mięśniowego w warunkach domowych, warto skorzystać z Venom 2 Back. Jego obsługa jest intuicyjna, z możliwością indywidualnego dobrania temperatury nagrzewania urządzenia oraz stopnia wibracji.

venom 2 back

 

Pas rozgrzewająco-wibracyjny w bólu pleców u osób podróżujących samochodem

Kolejną grupą osób, u której często występują bóle kręgosłupa, są zawodowi kierowcy i wszyscy podróżujący często samochodem. Pozycja za kierownicą, zwłaszcza długo utrzymywana powoduje przeciążenia mięśni pleców. Przemierzając tak dalszą trasę, już po kilkudziesięciu minutach takiej jazdy zwykle pojawia się ból w okolicy lędźwiowej. Należy więc pamiętać o przerwach w czasie jazdy, a po dniu spędzonym za kierownicą zaleca się rozluźnienie mięśni. Pomóc w tym może pas rozgrzewająco-wibracyjny Venom 2 Back. Dobrze jest zabrać go także w podróż służbową, na ferie zimowe lub wakacje. Pozwoli to szybko zmniejszyć dolegliwości po czasie spędzonym w dojazdach.

 

Dlaczego warto mieć pas rozgrzewająco-wibracyjny?

Zaopatrzenie się w pas rozgrzewająco-wibracyjny to wiele korzyści. Dzięki takiemu urządzeniu można szybko pomóc sobie po całym dniu pracy. Ponadto taki pas można wykorzystać po dłuższej jeździe samochodem, a także w przewlekłej fazie chorób reumatycznych. Venom 2 Back – wygodny w użyciu, z możliwością dostosowania parametrów masażu jest przydatnym sprzętem do autoterapii w bólach pleców. Warto go mieć, by móc działać już od pierwszych oznak przeciążenia mięśni.

venom back

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl